Ne Eksem Ne Diksem

Değerli çiftçi dostlar, Tarıma meraklılar, ilgi duyanlar, genç girişimciler, Tarım yapmak isteyenler...

Hadi gelin geniş bir aile kuralım, sadece tarım değil, sosyal faaliyetler, yıllık çiftçi buluşmaları, ödüllü yarışmalar ile işimize renk katalım.

Artan girdi maliyetleri, pazardaki oynaklıklar ve değişen iklim şartlarında beraberce hareket etmek zorundayız

Ülkemizde ortalama arazi büyüklüğü 6 hektar civarında, ortalama hayvan sayısı da işletme başına 6-10 hayvan arasında. Bu işletme yapısı ve ölçek ile girdileri uygun satın alabilmek, bilgi ve sermayeden istifade ederek profesyonel üretim yapabilmek, pazarı takip ederek ürünü en iyi fiyata satabilmek kolay değildir. Bu, birlikte, beraberce hareket etmeyi gerektirir.

Bakanlığımız DİTAP uygulaması dahil tohumdan pazara, ekimden hasada birlikte güç birliği kuralım.

Bize yazın, bizimle irtibatlı olun. Hayata sadece ekonomik açıdan değil sosyal hedeflerle de bakalım.

Ürünümü satsam mı, bekletsem mi, hangi üründen para kazanabilirim, hangi ürünü eksem, diksem, dünyada fiyatlar nereye gidiyor gibi her türlü sorunuzu bize sorun.

Bizler sektörel tecrübemizle sizlere piyasa yorumu yapalım.

Farmer

Hadi Başlıyoruz

Müzik, şiir, el sanatları, alet yapımı, farklı yetenek ve özelliğiniz varsa bize yazın. Sizi yarışmamıza, çiftçi buluşmamıza davet edelim. Ailenizle tatil imkanı da sağlayalım.

 Her yıl farklı bir bölgede yapacağımız çiftçi ve çiftçiliğe meraklı paydaşlarımızı buluşma şenliklerimize katılın. Başvurunuzu iletişim adreslerimize maille, whatshap üzerinden isminizi, nerede çiftçilik yaptığını, üretim alanınızı, arazi miktarınızı, yeteneklerinizi belirten not olarak iletebilirsiniz.

error: Bu sayfanın kopyalanmasına izin verilmiyor.